Hakkımızda

Panama Branda ; yurtiçi projeleriyle dış yaşam alanlarınıza TENTE, PERGOLE, ŞEMSİYE.ÇADIR,ASMA GERME ,TEKNE BRANDASI sektöründe mimari ve estetik çözümler üreterek imalat, montaj, tamir ve bakım faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren çözümler üreten PANAMA BRANDA AİLESİ olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesini bir ilke olarak benimseyerek; kaliteyi, konforu ve estetiği sunmaktan gurur duymaktayız.

Yaşam alanlarınızda ve işletmelerinizde daha rahat vakit geçirebilmeniz ve sahip olduğunuz müşterilerinize daha lüks ve konforlu hizmet verebilmeniz için tüm dünyadaki sektörel ve en güncel hareketleri takip ediyor, Ar-Ge çalışmalarımızla elimizden gelenin en iyisini sizler için üretmeye devam ediyoruz.

Bize güvenerek projelerimizin hayata geçmesine imkan veren müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza ve bizleri bugünlere taşıyan tüm personel kadromuza PANAMA BRANDA olarak her zaman teşekkürlerimizi sunuyoruz.

MİSYON
Yapı sektöründeki konumunu sürekli yükselten, varlıklarını uygun bir şekilde harcayarak müşterilerine karşı olan görevini yerine getiren ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.

VİZYON
Müşteriye özel çözümler üreten, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan, yenilikçi ürünler üreterek kalitede akılda kalıcı ve hak ettiği güvene layık küresel bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKASI
Müşteri isteklerini doğru algılamak, isteğe uygun şekilde yönlendirmek ve bu süreci takip ederek en iyi sonuca ulaşmak.
İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda şirketin bağlı olduğu yerel ve uluslararası mevzuata uyumlu çalışmayı, kuruluş adına çalışan kişilerin, ziyaretçilerinin ve komşularının panama branda faaliyetleri nedeniyle maruz kalabilecekleri tehlike ve riskleri en aza indirmek.
Faal projeleri programa ve ilgili teknik şartnameye bağlı olarak süresinde bitirerek teslim etmek.
Çalışan personelin övünebileceği yetkinliklere sahip bir firma olmak.
Personelimizin sağlıklı, güvenli ve huzurlu şartlar altında çalışmasını, motive olabilmeleri amacıyla düzenlenen sosyal aktivitelere katılımlarını, bilgi ve sorumluluk paylaşımı ile ekip ruhunu sürekli dinamik tutmayı sağlamaktır.
Kalite politikası doğrultusunda belirlenen hedefleri sürekli gözden geçirerek güncellemek.
İş akışının sonuca ulaşmasına kadar olan süreçte personelin sürekli iyileştirme ve kaliteli hizmet sunmayı doğal davranışı haline getirmek.
Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle ilişkilerimizi en iyi seviyede tutmak ve bunu muhafaza etmek.
Yenilikçi ve düzeltici fikirlerin sürekli ödüllendirilerek cesaretlendirilmesini sağlamak.
Üzerinde çalıştığı her işi en iyi nitelikte, en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yapmak, ve her seferinde daha iyisine ulaşmak için mücadele vermek.

FAALİYET ALANLARI
Alışveriş Merkezleri, &, Belediyeler, Camiler, Çay Bahçeleri, Düğün Salonları, Gece Kulüpleri, Güzellik Salonları, Hastaneler & Sağlık Merkezleri, İhracat & İthalat Firmaları, İnşaat Firmaları, Kafeler, Konutlar, & Mühendislik Firmaları, Oteller, Pastaneler, Restoranlar, Spor Tesisleri, Üniversiteler, Yüzme Havuzları.

ÜRÜNLER
Kasetli Tente
Motorlu Tente
Körüklü Tente
Mafsallı Tente
Katlanır Tente
Pergola Tente
Motorlu tente & Teras kapatma
Teklif ve Ücretsiz keşif hizmeti